دیدار مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان با علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مدیرکل زندان های استان با اشاره به مأموریت های متعدد و متنوع سازمان زندان ها در حوزه های امنیت، سلامت و تربیت زندانیان و لزوم تلاش در جهت بازسازی شخصیت مددجویان و آماده نمودن آنان برای پذیرش اجتماعی، شغل زندانبانی را سخت، پر استرس و زیان آور دانست و اظهار داشت: کار در زندان و مأموریت حوزه زندان ها متفاوت از سایر دستگاه هاست و همکاران ما در شرایط سخت هم مجری مجازات حبس زندانیان و هم مهمتر از آن به دنبال اصلاح و تربیت و بازاجتماعی شدن آنان هستند، بنابراین نیازمند به توجه و پشتیبانی ویژه مالی بمنظور ترغیب و تشویق بوده که انتظار می رود تا در بخش رفاهیات مورد حمایت قرار بگیرند.
جمیاری در ادامه با توجه به کهنگی و فرسوده بودن برخی ابنیه و لزوم بازسازی و ترمیم فضاهای موجود، خواستار تخصیص اعتبار ویژه برای تعمیر و تجهیز زندان های استان شد.
در ادامه سلحشوری مأموریت زندان و زندانبانی را در ایجاد امنیت و آسایش عمومی مهم دانست و اظهار امیدواری کرد تا با تخصیص اعتبارات کشوری بتواند مجموعه زندان های استان را در بخش های مختلف کمک نماید.
ضمناً در این دیدار مرادی پور معاون اداری مالی، افراشته مهر ذیحساب و رضایی کارشناس بودجه مدیرکل زندان های استان را همراهی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*