دیدار نوروزی مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان


اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها در دیدار های نوروزی خود از مسؤلین دستگاههای استان به همراه مسؤلین ستادی با حضور در استانداری با مهندس فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دیدار و سال نو را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان در این دیدار که معاونین ستادی،اعضاء بنیاد تعاون و رؤسای زندانها مدیر کل را همراهی میکردند با حضور دردفتر کار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سال جدید را تبریک گفته و سالی تؤام با موفقیت و تعامل بیش از پیش زندانها ومعاونت عمرانی استانداری را خواستار شدند.
مدیر کل زندانها در دیدار نوروزی خود با مهندس فیلی ضمن تبریک سال نو با بیان اینکه سازمان زندانها از تمام ظرفیت خود برای کمک به زندانیان و خانواده های آنان استفاده خواهد کرد اظهار داشت: مجموعه زندانهای استان در راستای رأفت اسلامی و رعایت حقوق شهروندی از تمام ظرفیت های خود در قسمتهای مختلف نسبت به زندانی و خانواده او اعم از کمکهای مادی و معنوی ، استفاده از اقدامات قانونی و رفاهیات قضایی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی در ادامه سخنان خود گفت: مرخصی نوروزی به زندانیان مشمول ، عفو و آزادی مشروط و همچنین اجراء برنامه های مختلف در زندانها، جهت بالا بردن روحیه محبوسین در بند از جمله برنامه های زندانهای استان در جهت توجه به این قشر آسیب پذیر جامعه در ایام نوروز بوده است.
مهندس فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز در این دیدار ضمن تبریک سال و تقدیر از زحمات مدیریت و مجموعه زندانها گفت: کار شما در راستای رفاه اجتماعی و ارتقاء امنیت و همچنین خدمت به اقشارآسیب پذیر جامعه است که امید وارم در این راه بیش از پیش موفق باشید.
وی افزود: امیدوارم با برنامه های فرهنگی تربیتی انجام شده در زندانها که انصافاً همانند دانشگاهی تربیتی عمل می کنید، تحول رفتاری در زندانیان بوجود آمده و در بازسازی شخصیت آنان مؤثر باشد.
در پایان این دیدارعزیزفیلی معاونت هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: ما معتقد به همکاری بیش از پیش با زندانهای استانیم لذا همیشه بر این باوریم که اقدامات امنیتی و تربیتی در زندانها از اولویت کاری خواهد بود که انشا اله در حوزه استانداری به مشکلات موجود در زندانها در سال جدید بیش از پیش رسیدگی خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*