دیدار چهره به چهره دادستان شهرستان باشت با زندانیان یاسوجی

به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد دادستان شهرستان باشت در راستای توجه به حقوق شهروندی و پیگیری مشکلات و مطالبات قضایی مددجویان حوزه قضایی خود در زندان مرکزی یاسوج با آنان به صورت چهره به چهره دیدار و نسبت به خواسته های آنان قول مساعد داد.
این بازدید که به همراهی رئیس و مددکاران زندان صورت گرفته بود،دادستان باشت برنامه های تأمینی، اصلاحی و تربیتی در زندان را مطلوب ارزیابی نمود و در حاشیه دیدار با مددجویان این مرکز ندامتگاهی گفت: خوشبختانه در زندان مرکزی در حوزه های مختلف اعم از ارائه رفاهیات، برنامه های آموزشی ، تربیتی و فرهنگی و … امکانات مناسبی در اختیارتان قرار داده شده و شما نیز می بایست ضمن حضور حداکثری در این برنامه ها و پرکردن اوقات فراغت خود ، از آنها بهره مند شوید.
بیژن شجاعیان رئیس زندان نیز در این بازدید ضمن قدردانی از حضور مستمر مسؤلین قضایی گفت: حضور مجموعه قضایی در زندان موجب می شود هم زندانیان بتوانند مشکلاتشان را مستقیم انتقال دهند و هم اینکه قضات ما با ارائه معاضدت قضایی و طرق قانونی با ارائه تأسیسات حقوقی به آنان منجر به کاهش جمعیت کیفری زندان گردند .
در دیدار زندانیان حوزه قضایی شهرستان باشت بصورت رو در رو با دادستان باشت در دفتر کار رئیس زندان مطالبات خود را مطرح نموده که از سوی این مرجع قضایی جهت پیگیری قول مساعد داده شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*