دیدار چهره به چهره رئیس قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان با مددجویان زندان مرکزی یاسوج

به منظوردیدار و آشنایی با وضعیت محکومین دادسرای نظامی، محمدی رئیس قضایی نیروهای مسلح وشیخعلی دادستان دادسرای نظامی استان از زندان مرکزی یاسوج بازدید وبا زندانیان این اندرزگاه دیدار وگفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با محکومین ومتهمین دادسرای نظامی استان محمدی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با ارزیابی مثبت ازاقدامات مدیریت و کارکنان زندانهای استان در نظم بخشی به امور و فعالیتهای جاری ، بر ضرورت اعمال سیاست کاهش و کنترل هدفمند جمعیت کیفری با هدف ارتقاء توان اصلاحی و تربیتی زندان و استفاده بجا و مناسب از مجازات زندان تأکید نمود و از تلاشهای مجموعه زندانهای استان در فراهم ساختن محیطی مناسب برای محکومین دادسرای نظامی تقدیر نمود.
حسن رحیمی رئیس زندان مرکزی نیز در حاشیه این بازدید با تأکید بر ضرورت توجه به خاص بودن مجرمین نیروهای مسلح افزود: ما با قشر خاصی مواجه هستیم که خود آراسته به نظم و انضباط هستند و باید حرمت این افراد را حفظ کرد، برای این منظور نیز در چرخه زندانبانی ، زندانیان نیروهای مسلح در اندرزگاهی مجزا و جداگانه نگهداری شده و از تکریم واحترام خاصی برخوردارند.
در این بازدید در فضایی صمیمی ودیداری چهره به چهره با زندانیان، ضمن استماع سخنان آنان مشکلات مطروحه را جهت پیگیری یادداشت ونسبت به مرتفع نمودن موارد مطروحه قول مساعد دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*