دیدار چهره به چهره مدیر کل زندانهای استان با مددجویان کانون اصلاح و تربیت یاسوج


مدیر کل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد به منظور رسیدگی به مشکلات زندانیان به صورت چهره به چهره با مددجویان کانون اصلاح و تربیت یاسوج دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیویه و بویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها در استمرار بازدیدهای هفتگی خود از مراکز بازپروری استان با حضور در کانون اصلاح و تربیت ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این مرکز تربیتی بر ضرورت تسریع در ساخت نمازخانه کانون تأکید و در فضایی صمیمی با مددجویان دیدار و گفتگو نمود.

وی خطاب به نوجوانان نگهداری شده در کانون گفت: جوانان و نوجوانان ما بايد فرصت عمر خود را مغتنم شمرده و در این مرکز تربیتی دارای امکانات خوب فرهنگی نهایت بهره و استفاده را ببرند.
جمیاری با بیان این مطلب که کانون ها نقش بسزائی در پیشگیری از جرم و بزه کاری در جامعه دارند، گفت: کانون اصلاح و تربیت با داشتن امکانات فرهنگی و تربیتی و نیروی انسانی کارآمد در زمینه های مددکاری، مشاوره، آموزه های دینی، آموزش و ورزش، کتابخانه و دیگر ملزومات و فضای مناسب و متناسب با سن مددجویان تکمیل کننده و ترمیم کننده اصلاح و تربیت است.
وی رويكرد سازمان زندانها را در ايجاد و اداره اين مراكز اصلاحي و تربيتي را مبتني بر تعليم و تربيت و اصلاح‌گري و كمك در بازاجتماعی شدن افراد دانست و از مددجویان خواست تا به کمک مراقبین، مشاورین و روحانیوین مستقر در این مرکز خود را برای زندگی سالم بعد از آزادی آماده کنند.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه در دیدار با رئیس و کارکنان کانون با اشاره به اینکه کار شما در مقایسه با همکارنمان در زندان بزرگسال متفاوت و دارای حساسیت و ظرافت بیشتری است، خاطر نشان کرد: با رفتار تؤام با رأفت و دلسوزی در نقش یک مربی با مددجویان کانون رفتار کنید تا آنها در بازسازی شخصیت خود اهتمام داشته وجامعه گریزی و هنجار شکنی را کنار بگذارند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*