دیدار چهره به چهره مدیر کل زندان ها با زندانیان گچسارانی


مدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد بمنظور اطلاع از وضعیت زندان و دیدار با زندانیان با آنان دیدار و مطالبات و درخواست ها یشان را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی زندان های کهگیلویه و بویراحمد؛ اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها به همراه معاون سلامت، اصلاح و تربیت ، مسؤل بازرسی و فرمانده یگان حفاظت به منظور اطلاع از وضعیت زندان، دیدار مستقیم و بدون واسطه با زندانیان، بررسی مشکلات و نواقص این مرکز بازپروری و شرکت در برنامه های هفته تربیت بدنی در زندان گچساران حضور بهم رساندند.
مدیر کل زندانهای استان در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان، وضعیت خدمات ارائه شده به زندانیان را مورد بررسی قرار داده و با توصیه به زندانیان، زندان و دوران حبس و دوری از خانواده را فرصتی مغتنم و توفیقی اجباری جهت خلوت با خود و اصلاح رفتار و کردار گذشته دانست و اظهار داشت: در سیستم زندانبانی اسلامی به حقوق شهروندی زندانیان توجه می شود و صرفنظر از نوع جرم و میزان مجازات همه زندانیان می توانند در فعالیتها و برنامه های فرهنگی تربیتی؛ آموزشی و ورزشی شرکت نمایند .
عضوشورای قضایی با بیان اینکه دغدغه مسؤلین قضایی استان نسبت به مساعدت و کمک به رفع مشلات قضایی شما مشهود و معلوم است افزود: با دلسوزی و پیگیری رئیس کل دادگستری و مسؤلین قضایی استان کارگروه ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری برای کمک به زندانیان واجدالشرایط برای اعطاء تأسیسات حقوقی تشکیل و امیدواریم این توجه منجر به کم کردن جمعیت کیفری زندانیان و کمک به مرتفع نمودن مشکلات قضایی شما گردد.
جمیاری بازدید مستمر و روزانه رئیس زندان و دیگر عوامل، رسیدگی به عرایض زندانیان، پیگیری جهت تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار؛ تامین نیازهای آموزشی و ورزشی و نیز حضور هر چه بیشتر مراجع قضایی در زندان و دیدار با زندانیان را از جمله مواردی دانست که بایستی مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
شایان ذکر آنکه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن زورخانه زندان، زندانیان به اجراء برنامه های ورزشی و باستانی پرداخته و در پایان از مربی ورزش زندان و فعالان در این عرصه تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*