رئیس اداره خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج کهگیلویه وبویراحمد: اعطای کمک هزینه تحصیلی به۵۲۸ نفر از فرزندان زندانیان

رئیس اداره خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج کهگیلویه وبویراحمد گفت:۵۲۸ دانش آموز از کمک هزینه تحصیلی به فرزندان زندانیان بهره مند شدند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سید خیراهل خوشقدم خو رئیس اداره خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید این کمک ها به مبلغ ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار تومان برای هر دانش آموز پرداخت شد.
وی اظهار داشت: در راستای اجرایی نمودن سیاستهای سازمانی مبنی بر حمایت تحصیلی از فرزندان دانش آموز زندانیان و در آستانه سال تحصیلی با پیگیری واحدهای مددکاری زندانها، نوشت افزار دانش آموزان در مقاطع مختلف نیازسنجی و از طریق انجمن حمایت زندان ها خریداری شد.
خوشقدم در ادامه ضمن اشاره به عملکرد و درآمد انجمن های حمایت زندانیان استان تصریح نمود : درآمد انجمن های استان ناچیز است لذا از اعتبارات سازمانی و کمک خیرین و برخی از فروشگاهها ضمن پرداخت نقدی به خانواده ها، نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان بالغ بر۷۰ میلیون تومان تهیه و توزیع گردید.
رئیس اداره خدمات اجتماعی استان خاطر نشان کرد: خانواده زندانیان به جهت محبوس بودن نان آور خانواده به نوبه خود از محروم ترین اقشارجامعه محسوب می شوند که پرواضح است پرداخت این مبالغ ناچیز تنها شاید بتواند گوشه ای از نیازهای ضروری و اجتناب ناپذیر آنان را مرتفع سازد و برای رفع سایر نیازهای آنان تشریک مساعی خیرین و نهادهای حمایتی و اجتماعی را طلب می کند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*