رئیس زندان گچساران: ۴۵ نفر زندانی در دوره های آموزشی کارت مهارت کسب کردند

قباد باقرنژاد رئیس زندان گچساران از برگزاری دوره های آموزشی آرموتور بندی، بتن ساز و بتن ریز از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای برای زندانیان این زندان خبر داد.
رئیس زندان گچساران با اعلام این خبر افزود: یکی از مهمترین اهداف حبس، اصلاح افراد به خطا رفته است اما گاهی شرایط جامعه به خصوص نداشتن شغل و درآمد مناسب باعث می‌شود تا مجرمان پس از آزادی از زندان دوباره مرتکب ناهنجاری شده و راهی زندان شوند فلذا با سیاست های سازمان و تأکید مدیریت زندان های استان مبنی بر برگزای دوره ای آموزشی، ما زندان را مکانی برای آموزش زندانیان در رشته های مختلف فنی و حرفه ای تبدیل کردیم.
وی گفت: زندانیان با شرکت در کلاسهای مختلف آموزشی پس از آزادی با استفاده از این آموزش‌های ارائه شده می توانند در جامعه حضور فعال داشته و از قبل این حرفه ها ممر درآمدی برای زندگی خود داشته باشند.
باقرنژاد در ادامه تصریح کرد: با توجه به انعقاد قرارداد زندان با مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، دوره آموزشی در رشته های ارموتور بندی، بتن ساز و بتن ریز از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای در دو دوره ۱۶۵ ساعتی و ۹۰ ساعتی برگزار که پس از آزمون به ۴۵ نفر از کسانیکه موفق به قبولی در این آزمون شدند گواهینامه مهارت اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*