سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) درزندان دهدشت


همزمان با آغاز محرم با بر نامه ریزی بعمل آمده مراسم عزاداری و سوگواری حضرت امام حسین علیه السلام با حضور رئیس ، کار کنان، سربازان وظیفه و زندانیان زندان دهدشت با شور معنوی خاصی بر گزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد وطبق برنامه های ریزی بعمل آمده با تجمع همه زندانیان و حضور مسؤلین زندان در راهروها و سالن اجتماعات مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان با سخنرانی سخنرانان و مداحی مداحان همراه با روضه خوانی و سینه زنی در این زندان آغاز و تا پایان دهه اول محرم ادامه می یابد.
حجة الاسلام عزتی جو روحانی مستقر در زندان در مراسم شب اول محرم با بیان نکاتی در خصوص این ماه عزا گفت: با آغاز محرم و انجام اعمال این ماه با نیت خالص ، خود را به خدا نزدیک ساخته و قرب الی اله را بدست خواهیم آورد.
وی به اعمال انسانها اشاره ای نموده و افزود: اعمال و نیات اگر برای رضای خدا نباشد پوچ و بی ارزش است لذا کارهایمان را با توکل بر خدا و جهت رضا و خشنودی حق تعالی انجام دهیم تا در آن دنیا گرفتار نباشیم.
بر پایه این گزارش با آغاز ماه محرم وعزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) روضه خوانی، سینه زنی همراه با زیارت عاشورا در این زندان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*