شجاعیان رئیس زندان مرکزی یاسوج: شرط اعطاء تأسیسات حقوقی شرکت فعال در برنامه های قرانی و فرهنگی


شجاعیان رئیس زندان یاسوج در جمع زندانیان گفت: لازمه اعطاء امتیازات حقوقی به شما شرکت در کلاسهای قرآنی و پرداختن به امور فرهنگی تربیتی است.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد شجاعیان رئیس زندان یاسوج در جمع زندانیان و مربیان قرآنی زندان اظهار داشت: این مرکز ندامتگاهی برای بالا بردن سطح کیفیت آموزش قرآن کریم در سال جاری اقدام به آموزش زندانیان علاقه مند به مربی گری قرآن نموده که الحمدلله با پشتکار و اراده ای که داشته اند گواهینامه معتبر قرآنی دریافت نموده که می توانند به عنوان مربی و معلم قرآن در اندرزگاههای مختلف به دیگر زندانیان، قرآن آموزش دهند.
وی گفت: طبق تقویم آموزشی سازمان و با تاکید مدیر کل زندانها و شورای فرهنگی اداره کل زندانها مبنی بر توسعه و ترویج برنامه های قرآنی در زندان در بحث مربیان طرح تربیت قرآن مجید توفیقات خوبی نصیبمان شده که امیدواریم از ظرفیت این مربیان به نحو احسن بهره ببرید.
شجاعیان تاکید کرد: ترویج فرهنگ قرآنی لازمه ترویج مباحث تربیتی در زندانهاست ؛ زیرا نزدیکی با قرآن و آموزه های دینی باعث کاهش ناهنجاری ها و آسب های درون زندان خواهد شد .
وی با بیان اینکه شرط اعطاء امتیازات و تأسیسات حقوقی به زندانیان کسب امتیازات لازم است اظهار داشت : یکی از موارد اعطائ مرخصی و دیگر امتیازات حقوقی شرکت در کلاسهای فرهنگی، اعتقادی و قرآنی است که جا دارد با مربیان قرانی حاضر در اندرزگاهها همکاری و تعامل داشته و در کلاس های برگزار شده شرکت فعال داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*