شورای امر به معروف و نهی از منکر در کانون اصلاح و تربیت یاسوج


بیژن شجاعیان رئیس کانون اصلاح و تربیت یاسوج در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این مرکزی بر گسترش و ترویج و اشاعه این فریضه دینی واعتقادی دین مبین اسلام تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد شجاعیان در شورای امر به معروف و نهی از منکر با اهمیت توصیف نمودن این فرئضه دینی گفت: با تأسی از سفارشات دین انسان ساز اسلام می بایست درکانون اصلاح و تربیت در بین کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان این فریضه با آگاهی ومعرفت و شناخت عمیق به اهمیت موضوع انجام شود تا آثار و پیامدهای نیک آن را در دنیا و و اجر ثواب آن را نیز در آخرت مشاهده نمائیم.
رئیس کانون اصلاح وتربیت یاسوج امر به معروف ونهي از منكر را از اهم فلسفه وجودی اسلام بر شمرد وگفت: وظيفه همگان در زندانها براي زندانيان وكاركنان تقويت معروفات وجلوگيري از منكرات است.
وی اظهار داشت: اگر بحث امر به معروف و نهی از منکر در مراکز بازپروری بالاخص کانون اصلاح و تربیت حل شود خيلي از مسائل حل ميشود لذا بايستي انديشه وتفكردینی خود را در زمینه عمل به دستورات الهی ارتقاء داده وخود را الگويي مناسب در جهت گسترش واشاعه بهتر وصحيح این امر مهم دینی قرار دهيم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*