طی حکمی از سوی مدیر کل انجام گرفت : انتصاب سید خیر الله خوشقدم به عنوان دبير ستاد پيشگيري و کاهش آسيب رفتارهاي پر خطر زندانهاي کهگیلویه وبویراحمد

در راستای اجرای مطلوب برنامه های ستاد کاهش آسیب و به منظور تشکيل منظم جلسات ستاد، نظارت بر برگزاري جلسات کميته هاي مربوطه و اجرايي نمودن برنامه هاي ابلاغي سازمان طی حکمی از سوی مدیر کل زندانها سید خیر اله خوشقدم خو بعنوان دبير ستاد پيشگيري و کاهش آسيب رفتارهاي پر خطر زندانهاي کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در قسمتی از این حکم با اشاره به سوابق و تجربیات سید خیر الله خوشقدم آمده است : نظر به سوابق و تجربيات جنابعالي و با حفظ پست سازمانی بعنوان دبير ستاد پيشگيري و کاهش آسيب رفتارهاي پر خطر زندانهاي استان منصوب مي شويد.
در قسمتی دیگر از این ابلاغ آمده است : تشکيل منظم جلسات ستاد، نظارت بر برگزاري جلسات کميته هاي مربوطه، اجرايي نمودن برنامه هاي ابلاغي ستاد سازمان و مصوبات استانی و … از جمله تکاليف اين بخش بوده که شايسته است تا در اينخصوص اقدامات لازم را معمول و نتايج را بصورت فصلي به اينجانب گزارش نمائيد. بديهي است معاونين،رؤساي ستادي و رؤساي زندانهاي تابعه همراهي و همکاري لازم را با جنابعالي خواهند نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*