عسکری سرپرست زندان باز یاسوج خبر داد : جشن عید غدیربا حضور زندانیان اشتغال بازدر دفتر نماینده ولی فقیه در استان


سعید عسکری سرپرست زندان باز یاسوج از برگزاری جشنهای دهه امامت و ولایت هئیت متوسلین به اهل بیت علیهم السلام این مرکزخبر داد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد، عسکری در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل با بیان مطلب فوق افزود : با ابتکار مدیر کل زندانهای استان در خصوص راه اندازی هئیت متوسلین به اهل بیت علیهم السلام برنامه های متنوع ملی و مذهبی با حضور زندانیان رأی باز در مناسبتهای مختلف برگزار که نتایج خوب و مطلوبی نیز در پی داشته است.
وی افزود: درمرکز ندامتگاهی رأی باز یاسوج علاوه بر دنبال کردن موضوع اشتغال و بکار گیری زندانیان ، با حمایت دادیار ناظر و همکاری و همگامی زندانیان در راستای توجه به آموزه های دینی و اعتقادی برنامه های هفتگی دعای توسل در یکی از مساجد شهر، شرکت دسته جمعی در نماز جمعه ، حضور در برنامه های ملی و مذهبی از جمله برنامه های این زندان بوده که در قالب هئیت متوسلین به اهل بیت انجام میگیرد.
عسکری در ادامه افزود: زندانیان رأی باز زندان یاسوج در دهه امامت و ولایت با شرکت در جشنهای مختلف این ایام به خصوص حضور پر شور در دفتر حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان جلوه معنوی خوبی به نمایش گذاشتند.
سرپرست زندان باز یاسوج در پایان اظهار امیدواری کرد زندانیان با چنین برنامه های اصلاحی زمینه بازگشتی سعادتمندانه به جامعه و خانواده داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*