مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با کار کنان یگان حفاظت : فراگیری آموزشهای بیشتر، استفاده از تجربیات مثبت دیگران و تعامل و همفکری افزونتردر کاهش آسیب در زندانها مؤثر است


مدیر کل زندانهای استان در دیدار با کار کنان یگان حفاظت بر همدلی ، رفاقت، دوستی و مودت و عمل به وظایف محوله در زندانها تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری در نشست با کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان با عنوان(( کار گاه آموزشی )) بر لزوم توجه و دقت در امور محوله با رویکرد امنیتی تربیتی تأکید کرده و گفت: شما به عنوان بازوان امنیتی سازمان در ارتقاء نظم و امنیت زندانها نقش بسزایی داشته که می بایست جایگاه و شان نیروهای یگان حفظ شود.
مدیر کل زندانهای استان به سختی کار در زندان اشاره نموده و افزود: بدون شک کار شما در مراکز بازپروری یکی از مشاغل سخت و زیانبار است که اگر با همدلی ، دوستی و مودت و تشریک مساعی در انجام کارها با همدیگر همگام نباشید متضرر خواهید شد.

وی با بیان نکات امنیتی و امور زندانبانی، کارکنان یگان بر توجه به اجراء سیاستهای زندانبانی اسلامی که مبتنی بر حفظ کرامت انسانی است توصیه نموده و اظهار داشت : در بر خورد با زندانیان ، در انجام بازرسی ها ، دراعزام و بدرقه و دیگر برنامه های زندان ضمن رعایت نکات امنیتی، حقوق و کرامت انسانی زندانیان را رعایت نموده که منتج به آرامش و کاهش آسیب در زندانها خواهد شد.
این مقام ارشد زندانهای استان در ادامه، نیروهای یگان را به فراگیری آموزشهای بیشتر در زمینه زندانبانی توصیه نموده و تصریح کرد: توجه به تجربیات مثبت دیگران در امور نگهبانی، خرد جمعی و تعامل و همکاری افزونتر و اعتقاد به نظام مشارکت و کارگروهی در اجرای سیاستهای سازمانی خود همت گمارید.
اسماعیل جمیاری دراین کارگاه آموزشی ضمن خاطراتی از امور زندانبانی و اشاره به نکات کلیدی امنیتی بیان داشت : زندان آبستن خطرات احتمالی است و البته نباید اینطور تصور شود که حتماً در زندانها اتفاق ناگواری رخ خواهد داد، لیکن شما بایستی با دقت در کار ، هماهنگی لازم با مسؤلین امر، توجه به ورود و خروج، ثبت تمام وقعات در دفتر وقعات، کسب تکلیف از افراد مافوق در امور زندانبانی، بازرسی های مداوم، رعایت شأن و کرامت زندانی و انجام امور محوله، در کاهش آسیب و خطرات احتمالی جلوگیری بعمل آورید.

شایان ذکر آنکه در این نشست کارکنان یگان در قالب جلسه پرسش و پاسخ، نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات اجرائی یا خدماتی خود را مطرح نموده که مدیر کل زندانهای استان در مقام پاسخگوئی، راهکارها و پاسخهای لازم را ارائه داشت.
عضو شورای قضایی در پایان با بیان اینکه این دست نشستهای عمومی فتح بابی برای همفکری و تعامل عمیقتر برای کارهای اجرائی است خطاب به کار کنان یگان گفت : بیان شفاف و بدون غرض مشکلات و همچنین طرح عاقلانه و خردمندانه پیشنهادات راهبردی ، ابزاری برای شفافسازی بیشتر، توجیه سازی افزونتر و تعالی نظام مدیریت دستگاه بسوی کیفیت گرائی و رضایتمندی کارکنان است که امیدواریم بتوانیم تا آنجاکه در حیطه اختیارمان باشد جهت درخواستهای قانونی شما تلاش نمائیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*