مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با کارکنان اندرزگاه نسوان: تعهد کاری و انضباط اداری کارکنان باعث رشد و پویایی سازمان می شود

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در استمرارجلسات با کارکنان و پیگیری مشکلات آنان، با حضور در کانون اصلاح و تربیت با کارکنان اندرزگاه نسوان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری دراین جلسه با اشاره به صعوبت کار در زندان و بیان شرح وظاف کارکنان  به خصوص مراقبین گفت: اصولاً کار در زندان زنان و تلاش در جهت امنیت واصلاح مجرمین با دیگر مراکز تأمینی و تربیتی متفاوت است لذا می بایست با صعه صدر و ظرافت کاری  تحمل و آستانه صبر بیشتری را در این مرکز از خود نشان دهید.

وی اظهار امیدواری کرد که با انجام وظایف محوله و با اجرای سیاستهای ابلاغی، همکاران شاغل در اندرزگاه نسوان  افزون بر گذشته بتوانند با خرد جمعی و تعامل و همکاری افزونتر و اعتقاد به نظام مشارکت و کارگروهی درانجام ماموریت خود بیش از پیش موفق باشند.

جمیاری خاطر نشان کرد: اراده ما حركت در مسير تحقق و اجراي دقيق سياستهاي سازمان زندانهاست چرا كه معتقديم اجراي دقيق اين سياستها، موجب كسب عزت سازماني است و من يقين دارم كه ظرفيت همكاران ما در زندانهای استان در همه زمینه های خدمتی بالاست  بنا براين همه بايد تلاش كنيم كه در راه ارتقاء، تعالي و سربلندي مجموعه کاری خود اهتمام بیشتری داشته باشیم.

این مقام ارشد زندانهای استان تصریح کرد: کارهای اصلاحی و تربیتی زمانی اثر گذار خواهد بود که دست اندرکاران، مجریان و کار کنانِ امور، خود را به خودسازی و تعهد همراه با احساس مسؤلیت بیشتر، پایبندی به نظم و ا نضباط و توجه به رعایت قوانین و مقررات سازمانی آراسته کنند و با رفتار و کردار خود بعنوان الگویی مناسب، مورد اعتماد و اطمینان قرار بگیرند و البته انتظار ما از کارکنان نسوان بیش از دیگران است.

مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به توانایی کار کنان در ابعاد مختلف افزود: توفیق هر مجموعه، مؤید همدلی، همراهی، فهم و تعهد جمیع کارکنان است و برآیند آن در عزت و پیشبرد در امور است که امید وارم با وفاق و تعهد بیش ازگذشته، افق روشنی برای زندان زنان در موضوع سیاستهای سازمانی داشته باشیم.

درادامه این جلسه کارکنان سؤالات، انتظارات و مسائل اداری را با مدیر کل در میان گذاشته و پاسخ خود را دریافت نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*