مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جمع کارکنان: با توکل و ایمان به خدا از آسیبهای درون زندان عبور کنیم


به مناسبت هفته قوه قضائیه مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جمع کارکنان زندانها گفت: هفته قوه قضائیه فرصت ارج نهادن به خدمات دستگاه قضا و برشمردن اقدامات و فعالیتهای نظام زندانبانی است.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هقته قوه قضائیه با حضور کارکنان ستادی و زندانهای مرکز استان در نمازخانه اداره کل مراسمی همراه با قرائت پرفیض زیارت عاشورا برگزار شد. در این برنامه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها در سخنان خود با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی، کار و وظایف دستگاه قضا به خصوص نظام زندانبانی را بسیار با اهمیت و ارزشمند توصیف کرد و گفت: نامگذاری هفته قوه قضائیه نشان از اهمیت و جایگاه عظیم این قوه در سطح جامعه دارد و سازمان زندانها با ماموریت های اصلاحی و تربیتی علاوه بر اقدامات تامینی و مشارکت در ایجاد امنیت و آسایش عمومی منشاء خدمات بسیاری شده که همین کارکرد تربیتی زندانها ما را از سایر زندانهای جهان متمایز کرده است.
وی اظهار داشت:خوشبختانه به برکت نظام الهی و اسلامی کشورمان سیستم نوین زندانبانی اسلامی در کنار مراقبت و نگهداری از زندانیان، در ایجاد آرامش و امنیت اجتماعی مشارکت فعال دارد که این هفته فرصتی است تا اقدامات و خدمات نظام زندانبانی به مردم ارائه گردد.
این مقام مسئول زندانها ضمن ارج نهادن به خدمات و زحمات کارکنان زندانهای استان تصریح کرد: اذغان داریم که محیط زندان و کار زندانبانی بسیار سخت و مشقت بار و دارای آسیبهای فراوانی است که جا دارد از زحمات شما سپاسگزاری نمائیم.
اسماعیل جمیاری در ادامه به خطرات، آسیبها و مشکلات درون زندانها اشاره نموده و افزود: هر چند به درست کاری و سلامت نفس شما اعتقاد داریم ولی زندان دارای آسیبها و تهدیدات فراوانی است که می بایست با ایمان و توکل به خدا از کنار این معاصی عبور کرده تا خدای ناکرده گرفتار بلا و مصیبت نشویم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*