مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد درجلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی : نقش مطلوب روابط عمومی در توسعه سازمان بسیار مهم است


کمیته روابط عمومی و اطاع رسانی ستاد پیشگیری کاهش آسیب و رفتارهای پرخطربا حضور مدیر کل و مسؤلین روابط عمومی زندانهای استان تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان بر اساس تقویم ستاد کاهش آسیب ، کارگروه روابط عمومی و اطلاع رسانی با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل، مسؤلین روابط عمومی زندانهای استان در سالن جلسات با محوریت اطلاع رسانی و برنامه های ستاد کاهش آسیب تشکیل شد.
در این جلسه مدیر کل زندانها با اشاره به عملکرد زندانها بر اساس برنامه های ستاد کاهش آسیب گفت: در راستای برنامه ابلاغی سازمان و تأکید رسایت محترم زندانهای کشور می بایست این ستاد در کارگروههای مشخص شده و بر اساس تقویم جرایی نسبت به اجراء برنامه های پیش بینی شده اهتمام افزونتری داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: از اهداف سازمان زندانها برطرف کردن چالش های فرا روی وظیفه سخت زندانبانی است که اگر کارگروههای یازده گانه این ستاد هر یک به نوبه خود با تشکیل جلسات منظم ، کار میدانی ، پیگیری تا حصول نتیجه و همچنین اجراء برنامه های ابلاغی عمل نمایند یقیناً شاهد امنیت بیشتر زندانها و چرخه مطلوب اصلاح و تربیت خواهیم بود.
اسماعیل جمیاری به نقش مهم روابط عمومی درتحقق برنامه های زندانها اشاره نمود و افزود: جایگاه روابط عمومی در سازمان پر مشغله و حساس ما می تواند با برنامه ریزی مدون ، اطلاع رسانی امور، ارتباط مدیر و مردم ، ارائه نقطه نظرات مطرح شده و… عامل پیشرفت و توسعه نظام زندانبانی شود.
این مقام ارشد زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه افزود: روابط عمومی ها می توانند با مهارت مهم اطلاع رسانی نقش اثر گذاری در افزایش سطح آگاهی عمومی جامعه، فرهنگ سازی و روشن نمودن افکار عمومی نسبت به وظایف مهم زندانبانی ایفا نمایند .
موسوی مسؤل روابط عمومی زندانهای استان نیز در این جلسه گفت: زندانهای استان به عنوان دستگاهی امنیتی و تربیتی که متولی اصلاح و بازگشت هنجار شکنان جامعه به زندگی اجتماعی است، می بایست با ظرافت خاص و با رعایت حقوق شهروندی و نگاه مغرضانه برخی از معاندین نظام، نسبت به درج اخبار و اطلاعات و اطلاع رسانی دقیق دقت و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*