مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جمع زندانیان گچسارانی: ایام محرم بهترین فرصت برای تعمیق باورهای دینی است


مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در خیل عزاداران حسینی زندان گچساران عزاداری محرم و زنده نگه داشتن نام حسین را از مصادیق مهم برنامه های اصلاحی خواند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری در ادامه سرکشی به مراکز بازپروری استان و حضور در بین زندانیان با حضور در زندان گچساران در خیل عزاداران حسینی گفت: این ایام بهترین فرصت برای توسل جستن و تقرب به خداوند متعال است لذا قدر گریه و سوگواری بر آل الله را بدانیم و از برکات این ماه عزیز بهره ببریم تا در دنیا و آخرت سعادتمند شویم.
مدیر کل زندانها خطاب به زندانیان گفت: شرکت در محافل ائمه معصویمن علیهم السلام به خصوص عزاداری حضرت ابا عبدالله نعمت و فرصتی است تا خود را اصلاح کرده و در مسیر تربیت صحیح قرار بگیریم.
وی تصریح کرد: توجه و اهمیت چنین مراسماتی در طول سال یکی از سیاست های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانهاست که با نظر پرداختن به بازسازی شخصیت زندانیان و توسعه و ترویج باورهای دینی در راستای تغییر در رفتار آنان اجرا می گردد .
این مقام ارشد زندانهای کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: ایام ماه محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است و باید از این فرصت برای ترویج فرهنگ عاشورایی در بین کارکنان و مددجویان بهره وافی را ببریم.
جمیاری در پایان با بیان اینکه محرم ماه توبه و ماه بازگشت به خداست افزود: همه ما برای پیدا کردن مسیرحقیقت و راه درست زیستن را بایستی با تأسی از قیام عاشورا به خوبی بیاموزیم.
در این مراسم که با شور و شعور حسینی همراه بود با دعوت از قشقایی یکی از مداحان کشوری آئین سوگواری و عزادرای همراه با روضه خوانی و سینه زنی با شکوه و جلوه معنوی خاصی برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*