مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از بازداشتگاه در حال احداث دنا: لزوم تخصیص اعتبارات ویژه برای تکمیل پروژه بازداشتگاه دنا


اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه و بویر احمد از پروژه بازداشتگاه دنا بازدید و در جریان روند ساخت این مرکز قرار گرفت.
مدیر کل زندانهای استان با انتقاد شدید از کندی عملیات ساخت این پروژه خواستار اختصاص اعتبارات لازم جهت تکمیل و راه اندازی سریعتر بازداشتگاه شد، جمیاری عدم تخصیص اعتبار در سال ۹۵ و همچنین ناتوانی پیمانکار در انجام کار بهمراه ناکافی بودن اعتبارات سال ۹۶ که در قالب اسناد خزانه اختصاص داده شده را از جمله عواملی دانست که ادامه ساخت و ساز این پروژه را با وقفه و تاخیر مواجه نموده است.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت تکمیل و بهره برداری از بازداشتگاه دنا بخشی از زندانیان منطقه و روستاهای همجوار به این محل منتقل و مشکل خانواده های آنان برطرف و تراکم و ترافیک جمعیت کیفری زندان یاسوج نیز تا حدودی مرتفع خواهد شد.
ایشان در پایان اظهار امیدواری کرد تا در سالجاری و با کمک مسئولین استان و ستاد سازمان اعتبار ویژه ای با هدف تکمیل و راه اندازی این بازداشتگاه اختصاص داده شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*