مسؤل اشتغال و حرفه آموزی زندان گچساران خبر داد : گواهینامه تغییر کاربری و امور اراضی برای سربازان وظیفه صادر شد


فاضل درخشان مسؤل اشتغال و حرفه آموزی زندان گچساران از افزایش دوره های آموزشی و فنی وحرفه ای دراین زندان در راستای حرفه آموزی و اشتغالزایی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد درخشان گفت: در راستای افزایش مهارت و حرفه آموزی زندانیان و پرسنل وظیفه با تعامل با اداره فنی حرفه ای و مراکز آموزشی از جمله جهاد کشاورزی دوره های آموزشی در جهت آموزش فن و حرفه خاص ، و زمینه ای برای اشتغال بیرون از زندان و همچنین جلوگیری از آسیبهای درون زندان در زندان گچساران برگزار که علاقه مندان زیادی در این کلاس ها شرکت می نمایند.
وی افزود: علی رغم کمبودهایی در زمینه آموزش و مکان نگهداری زندانیان ، روزانه بیش از ۳ کلاس آموزشی در زمینه های آموزشی و فنی و حرفه ای در رشته های مختلف با شرکت جمع زیادی از علاقه مندان تشکیل می گردد.
وی از برگزاری کلاس آموزش تغیر کاربری و امور اراضی از سوی جهاد کشاورزی شهرستان برای پرسنل وظیفه اشاره نموده و افزود: با همکاری مربیان جهاد کشاورزی یک دوره آموزش امور اراضی برای پرسنل وظیفه بر گزار که پس از ارائه آموزش ، آزمون بعمل آمده و گواهینامه ۳۲ ساعته برای آنان صادر گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*