معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های کهگیلویه وبویراحمد : ورزش ابزاری جهت سالم سازی زندانیان است

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های کهگیلویه وبویراحمد از ورزش به عنوان راهکاری برای سالم سازی افراد زندانی و تربیت آنان در راه صحیح یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان ای استان؛ حسن رحیمی در گفتگو با واحد اطلاع رسانی زندان ها با گرامیداشت هفته تربیت بدنی ، با بیان اینکه ورزش بخشی از فرهنگ يك جامعه است خاطر نشان کرد: تربيت بدني و برنامه های ورزشی سالم سازي جامعه را به دنبال دارد، از اين رو در تمامي‌جوامع و سازمان‌ها به تعميم وگسترش آن در سالم سازي فردي، خانوادگي و اجتماعي تأكيد فراوان شده است.
وی گفت:سازمان زندان‌ها واقدامات تأميني و تربيتي نیز از ورزش به عنوان ابزاري درجهت سالم سازي افراد زندانی و بزهكار استفاده می برد، در همين راستا نيز مي‌توان از ورزش در زندان به عنوان راهكاري عملي در تربيت و اصلا‌ح زندانیان به خصوص معتادان زندانی بهره برداري كرد.
رحیمی با بیان اینکه ورزش و فعالیتهای تربیت بدنی در زندان به عنوان ابزاری برای درمان مددجویان مورد استفاده قرار میگیرد افزود : یکی از اهداف سازمان زندان ها، اصلاح و تربیت مددجویان است که برای رسیدن به این هدف از ابزارهای مختلفی از جمله برنامه های ورزشی استفاده میشود.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت بدنی در پایان از اجراء مستمر برنامه ها و مسابقات ورزشی در سطح زندان های استان خبر داد که علاقه مندان زیادی در این برنامه ها شرکت می کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*