ملاقات عمومی مدیر کل زندانهای استان با خانواده ها و مراجعین زندان مرکزی یاسوج


مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در سالن انتظار زندان یاسوج با مراجعین و خانواده های زندانیان دیدار و پاسخگوی درخواستها و مطالبات آنان شد.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در استمرار برنامه تدوینی ملاقات های حضوری اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد با مراجعین و خانواده های زندانیان در سالنهای انتظار مراکز تأمینی و تربیتی استان، وی با حضور در سالن انتظارزندان مرکزی یاسوج با مراجعین ، زندانیان رأی باز و خانواده های مددجویان دیدار و ضمن بررسی مطالبات آنان مشکلات و خواسته هایشان را بررسی و جهت رسیدگی دقیق به مددکاران و مسؤلین مربوطه ارجاع داد.
بر اساس این گزارش مدیر کل زندانها قبل از رسیدگی به مشکلات و خواسته های مراجعین خطاب به آنان گفت: شما مردم ولی نعمتان مسئولین هستید و وظیفه ما خدمت به شما و پیگیری مشکلات و مطالبات مردمی است.
وی افزود: همه سعی و تلاش همکاران ما در مجموعه زندانها رفع مشکلات زندانیان و خانواده های آنان است.
شایان ذکر آنکه مدیر کل زندانها پس از ملاقات با مراجعین در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل گفت: هدف از این دیدار تقویت ارتباط مستقیم مردم و مسئولین و تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی و گفتگوی رو درو برای بررسی و برطرف نمودن مشکلات زندانیان و خانواد های آنان بوده است.
وی افزود: ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مردم موجب جلب رضایت ارباب رجوع و امیدواری آنان، شناخت مشکلات و پاسخگویی صریح به آنان می شود.
جمیاری در خاتمه بیان داشت: ایجاد حس همدلی، تسریع در انجام امور و آسیب شناسی میدانی از مشکلات جامعه هدف، از مزایای دیدارهای مردمی است که به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*