نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان: از نعمتهای الهی در راه کمال سعادت بهره ببریم


آئین زیارت عاشورا همراه با سخنرانی حجة السلام حکمتی نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان و امام جمعه موقت شهر یاسوج در کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد آئین زیارت عاشورا همراه با جلسه اخلاق با حضور مدیر کل زندان ها، حجةالسلام حکمتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه موقت یاسوج،سرهنگ تند پور فرمانده بسیج کارکنان ادارات ،کارکنان و زندانیان کانون اصلاح و تربیت در نماز خانه این مرکز تربیتی برگزار شد.
پس از قرائت زیارت پرفیض عاشورا حجة السلام حکمتی نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان با بیان توصیه های اخلاقی با ذکربرخی از نعمتهای خداوندی به بشر گفت: فطرت خدا جوی انسان ها که همگی را برای چنگ زدن به ریسمان الهی هدایت می کند، یکی از نعمتهای بزرگ خداوند متعال است که به بشر اعطاء شده است.
وی با اشاره به احادیث و روایات، نعمت عقل ، وجود امامان و پیامبران الهی را برای هدایت بشر یکی دیگر از نعمات بزرگ الهی دانست و افزود: پیروی از راه و روش پیامبران و امامان دین ما را به سرمنزل مقصود هدایت می کند لذا جا دارد از این نعمت های الهی که برای هدایت بشر و سعادت انسان ها اعطاء شده اند نهایت بهره و استفاده را ببریم.
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان در ادامه به حوادث اخیر کشور در قضیه بنزین اشاره نمود و افزود: با هدایت و راهنمایی رهبر معظم انقلاب و و بصریت وآگاهی مردم انقلابی این فتنه نیز خنثی شد که امیدورایم جوانان ما با بینش و آگاهی نسبت به شناخت نقشه های شوم دشمن در حفظ ارزشهای اسلام و انقلاب اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*