همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی کارکنان زندان های کهگیلویه وبویراحمد


همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی کارکنان بسیجی پایگاه شهید لاجوردی زندان های کهگیلویه وبویراحمد به همراه مدیر کل زندان ها با زیارت امامزاده قاسم (ع) و قرائت زیارت پرفیض عاشورا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد؛ با بر نامه ریزی صورت گرفته از طرف پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان، با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل، معاونین ستادی و کارکنان بسیجی مرکز استان ضمن پیاده روی از محل کانون اصلاح و تربیت تا مرقد امامزاده قاسم علیه السلام زیارت پرفیض عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) قرائت شد.

پس از قرائت زیارت پر فیض عاشورا مدیر کل زندان های استان با تسلیت و تعزیت ایام اربعین حسینی در سخنانی برنامه های اجرایی در سازمان زندان ها به خصوص امور فرهنگی و توسعه آموزه های دینی را بی نظیر خواند و اظهار داشت: به جرأت می توان گفت که سازمان زندانها در امر برگزاری برنامه های دینی و مذهبی و توجه به امورات اصلاحی در سه بخش کارکنان، سربازان و زندانیان پیشرو و جلودار است که قرائت هر هفته زیارت عاشورا در ستاد اداره کل و زندانهای تابعه با شرکت فعال جامعه هدف نشانه ای از چنین برنامه هایی است.
جمیاری در ادامه با اشاره به حدیثی از حضرت امیرالمومنین علی(ع) نسبت به انجام وظیفه در شناخت مسؤلیتی که به عهده کارگزاران نهاده شده است خاطر نشان کرد: با توجه به این حدیث، کاری که بر عهده ما گذاشته شده را بایستی با نهایت دقت و امانت داری انجام داد و مطمئن باشید که تکریم ارباب رجوع و انجام بموقع تکالیف باعث رضایت مردم و خشنودی خداوند خواهد شد.
ایشان اظهار داشت: از منظر امیرالمؤمنین علی (ع) بزرگترین خیانت، خیانت به امت و تعدی در امانت داری است، بنابراین با انجام رسالت سازمانی خود امانت داری را رعایت کرده و گره گشای مسائل و مشکلات مردم باشید.
مدیر کل زندان های استان در ادامه برگزاری همایش های کارمندی را در جهت ارتقاء روحیه خدمتی آنان و در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی خواند و اظهار داشت: برگزاری چنین همایش ها و محافل جمعی کارکنان، باعث خواهد شد تا کارکنان بعنوان سرمایه های عظیم سازمان برای دوری از مشقت ها و سختی های شغل زندانبانی اوقاتی هر چند کوتاه را جهت تلطیف روح خود و افزایش انگیزه خدمتی در کنار هم تجربه نمایند.
شایان ذکر آنکه در این همایش پیاده روی چند ساعته با عنوان (( پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی )) که از محل کانون اصلاح و تربیت آغاز و تا امام زاده شاه قاسم یاسوج ادامه داشت، کارکنان ضمن زیارت مرقد این امامزاده واجب التکریم، زیارت پر فیض عاشورا را در فضایی معنوی قرائت و در فضایی صمیمی صبحانه را صرف نمودند.
تصاویر این خبر در بخش ” آرشیو تصویری ” همین سایت قابل روئت است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*