همزمان با ایام میلاد حضرت صاحب الزمان(عج): زندانهای کهگیلویه وبویراحمد مملو از جشن و سرور شد

 

همزمان با ایام میلاد حضرت صاحب الزمان، مهدی موعود (عج) آئینهای جشنی در زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با شکوه خاصی برگزار گرید.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان  مراسمات جشن میلاد منجی بشریت حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) درزندانهای  دهدشت، گچساران، کانون اصلاح و تربیت و زندان مرکزی با شرکت مددجویان وکارکنان با جلوه معنوی همراه با شور و شعف و با برنامه های مفرح وشاد برگزار گردید.

بر پایه این گزارش شبیه چنین جشنی با حضورمدیر کل و معاونین ستادی زندانها، معاون پرورشی آموزش و پرورش ، مسؤل دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان، رئیس و کارکنان زندان وشرکت مددجویان در سالن ورزشی زندان مرکزی یاسوج برگزار گردید.

حسن رحیمی رئیس زندان مرکزی در این آئین با تبریک ایام میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) وتقدیر از مدیرکل زندانها درخصوص حمایت همه جانبه از چنین برنامه های فرهنگی اظهار داشت: با مدیریت فرهنگی زندانهای استان اجراء چنین برنامه هایی برای ارتقاء روحیه مددجویان بسیار مفید بوده و در کاهش آسیبهای درون زندان نیز بسیار مؤثر می باشد.

دراین جشن ورزشکاران هئیت زورخانه ای ورزشهای باستانی را اجراء و گروهای هنری مختلف اعم از هنرمندان تلویزیونی، خواننده های مشهور استانی و کشوری  به اجرای بر نامه های خود پرداخته که لحظات شاد و مفرحی را برای مددجویان و شرکت کنندگان به نمایش گذاردند.

در این برنامه همچنین به فعالان ورزشی و فرهنگی اعم از کارکنان و مددجویان و همچنین به معلمان زندانی به مناسبت روز معلم هدایایی اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*