همزمان با عید بزرگ مبعث صورت گرفت: دیدارمسؤلین قضایی شهرستان گچساران با زندانیان

همزمان با فرارسیدن عید بزرگ مبعث مسؤلین قضایی شهرستان گچساران با هدف بررسی مشکلات قضایی در راستای کاهش هدفمند جمعیت کیفری با زندانیان زندان گچساران دیدار وگفتگو نموند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد میشان رئیس دادگستری، بازیار دادستان و قضات شعبات مختلف به همراه باقرنژاد و مددکاران زندان گچساران با حضور در زندان در دیداری چهره به چهره با مددجویان ضمن استماع مشکلات قضایی آنان بر لزوم مساعدت در کاهش جمعیت زندانیان تأکید نمودند.
باقرنژاد رئیس زندان گچساران در خلال این دیدار ضمن تبریک فرارسیدم عید بعثت گفت: این ایام مبارک و میمون فرصت مناسبی است تا با حضور مسؤلین قضایی شاهد رفع مشکلات قضایی زندانیان و کاهش آمار جمعیت کیفری در زندان گچساران باشیم.
وی از تعامل خوب زندان با مسؤلین قضایی شهرستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تعامل دوسویه زمینه معاضدت قضایی و مرتفع نمودن مشکلات و درخواستهای قانونی مددجویان فراهم گردد.
دکتر میشان رئیس دادگستری شهرستان گچساران نیزخطاب به مددجویان مبعث را عید بزرگ مسلمانان خواند و خاطر نشان کرد: مجموعه قضایی از حبس افراد خوشحال نیست لذا ما حافظ امنیت و آسایش عموم جامعه ایم و بر آرامش در اجتماع تأکید داریم.
در این دیدار که با هدف پیگیری مشکلات قضایی زندانیان صورت پذیرفت برنامه رسیدگی دقیق به وضعیت زندانیان و بررسی روند اصلاح و تربیت همچنین بر نامه هایی برای کاهش جمعیت زندانیان و انجام سیاستهای قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*