همزمان با هفته ناجا صورت گرفت: دیدار مدیر کل زندان های استان با فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد


همزمان با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با حضور در ستاد فرماندهی ناجا در استان، با سردار انصاری رئیس پلیس استان دیدار و برارتقاء تعاملات فی مابین تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار که با همراهی مسؤلین ستادی انجام پذیرفت، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: امروز تلاشگران نیروی انتظامی مهمترین نقش را در برقراری نظم و امنیت در جامعه دارند و در برخورد با هنجارشکنان هیچ چشم پوشی و اغماضی ندارند لذا وظیفه خود می دانیم که از زحمات شما ناظمان امنیت که در برقراری امنیت پایدار در جامعه و همکاری و همگامی در رفع چالش ها و مشکلات زندانها داشته اید، قدردانی نمائیم.
این مقام ارشد زندان های استان پلیس و زندان را در تداوم امنیت جامعه همسو و همگام دانست و ابراز امیدواری کرد با توسعه تعاملات فی مابین، شاهد ارتقاء سطح همکاری ها در راستای تحقق اهداف امنیتی و تأمینی و نیز ارتقاء امنیت قضائی -اجتماعی باشند.
اسماعیل جمیاری با تأکید بر ارتباط خیلی خوب زندانها و ناجا طی دوره فرماندهی سردار انصاری افزود: تداوم همکاری شایسته فی مابین پلیس در انجام ماموریت های محوله و همچنین زندان در اجرای مجازات حبس می تواند امنیت را ارتقاء ببخشد.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با بیان مشکلات زندانها خواستار اختصاص نیروی انتظامی کار آمد و تلاش در جهت رفع مشکلات کمبود سربازان وظیفه شد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و هماهنگی افزونتر بین زندان و پلیس ، بتوان مراکز بازپروری استان را در رفع بخش هایی از این مشکلات و همچنین اجرای طرح های امنیتی ، پشتیبانی نیروها، آموزش و… یاری نموده تا شاهد ارتقاء بیشتر امنیت اجتماعی بواسطه استفاده بهینه و مناسب از زندان در مقام یک مجازات بازدارنده باشیم.
سردار انصاری فرمانده انتظامی استان هم با ابراز خرسندی از این دیدار، وظیفه پلیس ، دستگاه قضائی و زندان را در یک راستا، آن هم امنیت اجتماعی مردم عنوان کرد و گفت: قطع یقین بازخورد این همکاری و هم پوشانی آرامش جامعه را به همراه دارد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد افزود: ما با نافیان امنیت جامعه به شدت برخورد می کنیم و هر کس بخواهد در نظم و آرامش زندان ها نیز خللی بوجود بیاورد با همکاری دستگاه قضا با او برخورد قاطع خواهیم نمود.
این مقام ارشد انتظامی استان آمادگی دستگاه متبوع خود را جهت همکاری و همراهی افزونتر با مجموعه زندانها اعلام و اظهار داشت: از هیچ کوششی در کمک به زندانها دریغ نخواهد شد، چرا که امنیت زندان بخشی از امنیت عمومی بوده و پلیس در خط مقدم برقراری نظم و امنیت جامعه به خصوص توسعه و ارتقاء این مهم همراه و همگام با زندان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*