پیام مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز خبرنگار


اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز خبرنگار را به فعالان این عرصه به ویژه حوزه زندانبانی اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیویه وبویراحمد در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار، بر نقش خبرنگاران دراثر گذاری عرصه های مختلف ،انجام رسالت عظیم خود در دستاوردهای نظام اسلامی و تحولات عصر ارتباطات و همچنین تعامل زندانها با این قشر پر زحمت در انعکاس خدمات زندانبانی اسلامی تأکید کرد.
پیام مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم «ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ» اینک که تبادل اطلاعات و انتشار اخبار به سرعت در حال مخابره است، آگاهی بخشی عمومی و افزایش اطلاعات، دانایی و ارتقاء شاخصه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را به همراه خواهد داشت و یقیناً رشد، توسعه و بالندگی جامعه بر این اساس شکل خواهد گرفت. بنابراین در عصر ارتباطات و تعاملات انسانی، خبرنگاران بعنوان چشم تیزبین و زبان صادق، صریح و گویای مردم نقش اثرگذاری را در عرصه های اجتماعی و تحولات سیاسی و بین المللی خواهند داشت و البته انجام این رسالت عظیم خود نیازمند تعهد، صداقت و امانتداری است. بعبارتی می توان گفت که، خبرنگاران وجدان همیشه بیدار جوامع و جلودار در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی عمومی هستند و همچون دیده بانی صادق اخبار و رویدادها را صحیح، سریع و منطبق بر واقعیات مخابره کرده و در فضای جامعه منتشر و منعکس می کنند تا افکار عمومی جامعه در جریان اوضاع و احوال قرار بگیرند. اینجانب ضمن ادای احترام به ساحت مقدس همه شهیدان شاهد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار خصوصاً شهید سرافراز محمود صارمی، این روز را به تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک، تهنیت و شادباش عرض نموده، امیدوارم که با تعامل، همکاری و همراهی افزونتر با اصحاب رسانه و انعکاس خدمات زندانبانی اسلامی گام های بلندتری برداشته شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*