کارگاه آموزشی پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی در زندان باز یاسوج


رئیس زندان باز یاسوج از اجرای کارگاه آموزشی پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ویژه زندانیان این مرکز بازپروری با همکاری پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد سعید عسکری رئیس زندان باز یاسوج در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل از برگزاری یک دوره کارگاه برنامه کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی برای مددجویان زندان خبر داد.
عسکری خاطرنشان کرد: آسیبهای اجتماعی مانند آسیبهای طبیعی بسیار مهم و شاید با اهمیت تر باشند لذا از آنجا که این آسیبها بنیان و تحکیم خانواده را برهم می ریزد بر آن شدیم تا در حد وسع و برای آگاهی بخشی به زندانیان با کمک پلیس آگاهی و متخصصان امر این کارگاه آموزشی برگزار گردد.
وی گفت: همه ما مسؤلیم تا ازآسیبهای اجتماعی به نحوی جلو گیری کنیم واگراین آسیب ها به موقع شناسایی و پیشگیری نگردند، احتمال افزایش خسارتهای جبران ناپذیری وجود دارد و اگر غفلت گردد بنیان اجتماع را تخریب می نماید.
رئیس زندان باز یاسوج در ادامه افزود: یکی از دغدغه های مدیریت زندانهای استان رسیدگی به وضعیت زندانیان و خانواده های آنان در برنامه های مختلف حمایتی است و لیکن در راستای کمک به تحکیم بنیان خانواده، کارگاه آموزشی با دعوت از کارشناسان و متخصصین امر در این مرکز با شرکت بیش از ۲۰۰ نفر از زندانیان در چند دوره برگزار که اثر بخشی خوب و مطلوبی در بین زندانیان داشته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*