کارگاه توجیهی و آگاهسازی مقررات و اخلاق اداری کارکنان یگان حفاظت زندانهای کهگیلویه و بویراحمد


در راستای کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و همچنین آشنایی با مقررات و قوانین حاکم بر زندانها به همت یگان حفاظت زندانهای استان یک دوره کارگاه آموزشی و آگاهسازی با حضور کارکنان یگان و نیروی های شیفتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان سرهنگ پاسدار سرمست دهش فرمانده یگان حفاظت زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در خصوص برگزاری این دوره گفت: با هدف بالا بردن آگاهی های امنیتی و حفاظتی پرسنل و جلو گیری از بروز حوداث امنیتی، کارگاه آموزشی با عنوان آگاهسازی مقررات و اخلاق اداری در سالن اجتماعات اداره کل با حضور نیروهای یگان و شیفتی و با تدریس برنامه های آموزشی برگزار که در ارتقاء آگاهی و اثر بخشی کار کنان مؤثر خواهد بود.
وی اظهار داشت: این برنامه های آموزشی در راستای اجراء سیاستهای سازمان و تاکید مدیر کل زندانهای استان مبنی بر لزوم صیانت از پرسنل در مقابل تهدیدات و اتخاذ تدابیر یشگیرانه و ارتقاء سطح آگاهی آنان با عنایت بر اصل « پیشگیری از درمان بهتراست» برگزار شده است.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان دراین دوره خطاب به شرکت کنندگان گفت: باتوجه به حساسیت خدمت در سازمان زندانها و جلوگیری از خطرات و مشکلات احتمالی، یادآوری برخی موارد حفاظتی و تکرار آن جزو ضروریات است.
وی افزود: در خصوص چگونگی رعایت حفاظت گفتار، حفظ حریم ارباب رجوع و رعایت قوانین و مقررات انتظامی و تهدیدات امنیتی فراروی کار شما با آموزشهای مستمر و مداوم، زمینه بروز آسیب های اجتماعی در زندانها را به حداقل برسانید.
سرهنگ دهش به ظرافتهای خاص خدمت در محیط زندان اشاره نموده و ضمن اظهار سختی کار در این مراکز گفت: امیدوارم با رعایت نظم و انضباط اداری ، دقت در خدمت ، حفاظت گفتار و رفتارتوأم با تقویت ایمان و برنامه های دینی و اعتقادی سختی کار در زندان را تسهیل ببخشید .
فرمانده یگان حفاظت زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در این کارگاه آموزشی تصریح کرد: عدم توجه به موارد حفاظتی و امنیتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری وارد نماید که مشکلات عدیده ای برای زندان و کارکنان در پی خواهد داشت که انشالله با توان کاری وبنیه اعقتادی که در شما سراغ داریم امیدواریم بر مشکلات فایق آمده و زندانهای استان را به سوی اهداف پیش بینی شده مساعدت نمائید.

.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*