آثار هنری و صنایع دستی زندانیان استان در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در یاسوج


همزمان با ایام چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اداره کل زندانهای استان صنایع دستی زندانیان را در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در معرض دید عموم و علاقه مندان قرار داد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها با اعلام این خبر افزود:امروز در این نمایشگاه گوشه ای از فعالیت، تولیدات و هنر دستی زندانیان همزمان با جشنهای چهل سالگی انقلاب در معرض دید عموم قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: حرفه آموزی و توجه به مقوله آموزش در زندانها یکی از اهداف سازمان زندانها ست تا علاوه بر پر نمودن اوقات فراغت مددجویان از این راه هم حرفه ای یاد بگیرند و هم ممر درآمدی برای خود و خانواده خویش داشته باشند.
این مقام مسؤل زندانها افزود: صنایع دستی و آثار هنری در زندانها با توجه به ظرافت و زیبایی که دارد زندانیان زیادی را به خود مشغول کرده که نمونه ای از این آثار امروز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
جمیاری با بیان اینکه این غرفه گوشه ای از هنر زندانیان است اظهار داشت: بایستی نظر و دید مسؤلین و مردم به زندان عوض شود و زندان را علاوه بر مقوله تحمل حبس و مجازات ، آن را مرکزی برای بازپروری شخصیت زندانیان در زمینه های مختلف فرهنگی ، اعتقادی ، اشتغال و حرفه آموزی و… بدانند.
شایان ذکرآنکه نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب به مدت ۱۰ روز در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج بر پا شده که علاقه مندان زیادی از آن بازدید نموده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*