انتصاب مسئول هماهنگی امور ایثارگران زندانهای کهگیویه وبویراحمد


طی حکمی، مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی؛ اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان طی حکمی سید نظر زینی پور را به سمت مشاور ومسئول هماهنگی امور ایثارگران اداره کل زندانهای کهگیویه وبویراحمد منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است:
با هدف ترویج و توسعه ایثار و شهادت و تجلیل و تکریم ایثارگران و همچنین برنامه ریزی و سازماندهی هر چه بهتر امور ایثارگران به موجب این ابلاغ جنابعالی را که از افتخار ایثارگری برخوردار می باشید با حفظ پست سازمانی به عنوان (( مشاور و مسؤل هماهنگی امور ایثارگران)) اداره کل زندانهای استان منصوب می نمائم.
شایسته است با بهره گیری از روحیه جهادی و همکاری و همراهی کلیه واحدهای ستادی و زندانهای تابعه در خدمتگزاری به عزیزان ایثار گر و حفظ و گسترش روحیه ایثارگری اقدامات لازم را معمول فرمائید.
سید نظر زینی پور از کارکنان ایثار گر و جزء خانواده معظم شهداء بوده که هم اکنون کارشناس مسؤل امور فرهنگی و تربیتی است، پیش از وی سعید جوکار از یادگاران شهدای هشت سال دفاع مقدس مسؤل امور ایثار گران بوده که هم اکنون در مقطع دکتری در مأموریت آموزشی بسر می برد.
لازم به ذکر آنکه اداره کل زندانهای استان با انتساب ۲۷ خانواده شهید، وجود ۶۴ نفر ایثار گر و عضو بودن همه کارکنان در پایگاه بسیج، نشان از مجموعه ای جهادی با عشق به کلمه طیبه بسیج بوده که این افتخار بزرگی برای مجموعه زندانها محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*