بازدید دادستان و قضات شعبات مختلف دادسرای عمومی و انقلاب از زندان یاسوج


در راستای عمل به سیاست های کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به پرونده های قضایی زندانیان، دادستان و معاونین وی و قضات شعبات مختلف دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در زندان مرکزی یاسوج با زندانیان حوزه های قضایی مربوطه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان ، مهرداد کرمی دادستان و معاونین ایشان در راستای رسیدگی به وضعیت زندانیان حوزه های قضایی با حضور در زندان مرکزی یاسوج در دیداربا مددجویان علاوه بر استماع صحبت های آنان ، ضمن ارائه مشاوره قضائی و اخذ درخواست ها ، جهت پیگیری مسائل مطرح شده و مرتفع شدن مشکلات آنان قول مساعد دادند.
شجاعیان رئیس زندان مرکزی یاسوج در نشست با داددستان و قضات؛ ضمن تقدیر از توجه مسئولین قضایی به زندان و زندانیان و پیگیری مشکلات این قشر، گزارشی تحلیلی از وضعیت زندانیان زندان ارائه و خواستار توجه بیش از پیش در اعطای تسهیلات قضایی به آنان شد.
کرمی دادستان مرکز استان که به همراه دیگر مسؤلین و قضات دادسرا علاوه بر دیدار با زندانیان از قسمتهای مختلف زندان نیز بازدید کرده بودند، ضمن قدردانی ازمجموعه زندان یاسوج در راستای اجرای برنامه های امنیتی ، اصلاحی و تربیتی؛ گفت : فقر فرهنگی و اقتصادی باعث گرایش افراد به سمت و سوی جرم می شود ، و برنامه های مفید و کاربردی زندان می تواند زندانیان را توانمند و در مسیر اصلاح و بازپروری قرار دهد.
گفتنی است در این بازدید دادستان و قضات به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات ومشکلات قضایی آنان را مورد بررسی قرار داند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*