بازدید رئیس دبیرخانه حقوق شهروندی دادگستری استان از زندان گچساران


باقرنژاد رئیس زندان گچساران از بازدید معاون قضائی رئیس کل و رئیس دبیرخانه هیأت بازرسی و نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد از این زندان و دیدار با زندانیان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در راستای اجراء برنامه های حقوق شهروندی زندانیان ، سید علی هاشمی معاون قضائی رئیس کل و رئیس دبیرخانه هیأت بازرسی و نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان به همراه دادستان نظامی استان و دادستان شهرستان گچساران و برخی از قضات در بازدید از اندرزگاه‌ها و مراکز خدماتی زندان گچساران، از نزدیک در جریان چگونگی اجرای طبقه بندی زندانیان و خدمات رفاهی، آموزشی، مشاوره و روان‌درمانی، برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفتند.
رئیس دبیرخانه حقوق شهروندی و مراجع قضایی ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان در جریان برنامه های خدماتی رفاهی ، بهداشتی ، تربیتی و حمایتی به زندانیان قرار گرفتند.
باقر نژاد رئیس زندان گچساران در این بازدید ضمن گزارش یاز ارائه خدمات و رفاهیات و معاضدتهای قضایی به زندنیان گفت: تحقق حقوق شهروندی در زندان ، در چارچوب وانین و مقررات یکی از اولویت‌های مهم سیستم زندانبانی است، لذا ما در تلاشیم تا زندانی در زندان به جز حبس مشکلی دیگری نداشته باشد.
سید علی هاشمی معاون قضائی رئیس کل و رئیس دبیرخانه هیأت بازرسی و نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در بازدید از اندرزگاه‌ها و دیگر اماکن رفاهی و تربیتی شاهد وضعیت مطلوب در زمینه حقوق شهروندی در زندان هستیم و رعایت حقوق شهروندی زندانیان وحفظ کرامت انسانی خانواده ی آنان به خوبی مشهود است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*