با حضور فرماندهی سپاه فتح استان صورت گرفت: تجلیل از کارکنان ایثارگر زندان های کهگیلویه و بویراحمد

در آئینی با حضور فرمانده سپاه فتح استان و مدیر کل زندانها از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان در آئینی که درسالن اجتماعات اداره کل با حضور سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه فتح استان، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان ها، سرهنگ تندپور فرمانده سازمان بسیج ادارات، داربام مشاور استاندار در امور ایثارگران و با شرکت کارکنان ایثاگر و بسیجی زندانها برگزار شد از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.
در این آئین مدیر کل زندانها ضمن تبریک ایام شعبانیه و با بیان وقایع ذکر شده در مورد سپاه گفت: سپاه مولود انقلاب و ریشه در این خاک و بوم دارد که با اراده الهی و دست توانمند و معجزه آسای حضرت امام (ره) در سرزمین مقدس ایران اسلامی کاشته شد لذا هیچ قدرت و دست ناپاکی یارای مقابله و سرکوب آن را نخواهد داشت.
وی گفت: امروزه سپاه به عنوان نیرویی است که امنیت و آسایش جامعه و بلکه منطقه با تفکر واندیشه ای انقلابی اش به اوج رسیده و از آنجائیکه سپاه مولود انقلاب و آمیخته با ملت بوده است، هیچ قدردتی نمی تواند آن را تفکیک و جدا کند، چرا که قانون اساسی رسالت و ماموریت این نهاد برخاسته از متن مردم را حراست از انقلاب و دستاوردهای آن تعیین و الحق و الانصاف در طول ۴۰ سال گذشته سربلند و پیروز در میادین مختلف ظاهر و ماموریت خود را بنحو احسن و اکمل انجام داده است. بنابراین کارکنان جامعه زندانبانی بیعت مجدد خود را با سپاه پاسداران اعلام داشته و اعتقاد داریم که بیعت و میثاق با سپاه پاسداران بیعت با انقلاب و آرمان های آن، بیعت با امام و رهبری و بیعت با اسلام ناب است و صراحتاً خود را سپاهی دانسته و خشم و نفرت و انزجار خود را از تصمیم نا اهلانه و بی خردانه رئیس جمهور آمریکا اعلام می داریم.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با بیان گوشه هایی از فعالیت های حوزه زندانبانی افزود: ما معتقدیم کار زندانبانی یک کار جهادی است و روحیه و فرهنگ بسیجی را می طلبد که خوشبختانه عموم کارکنان این اداره کل با تلاش بی وقفه و با حفظ روحیه ایثارگرانه خود در مسیر اصلاح و تربیت زندانیان قدم های خوبی را برداشته اند.
این مقام ارشد زندانها با بیان گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندان های استان خاطر نشان کرد: عضو بودن همه کار کنان در پایگاه بسیج و وجود ۳۲ نفر رزمنده، جانباز و خانواده شهید نشان از جهادی بودن پرسنل و جهادی و انقلابی کار کردن آنان است.
وی برگزاری جشنهای شاد و مفرح در مناسبتهای مختلف برای خانواده های کار کنان، برگزاری اولین یادواره شهدای منسوب به کارکنان زندانها،ارتقاء برنامه های نظام زندانبانی و ایجاد روحیه مودت و دوستی بین پرسنل زحمت کش زندانها با برگزاری اردوهای مختلف ، تجلیل از ۲۲۶ نفر از فرزندان دانش آموز ممتاز کارکنان ، تجلیل از رزمندگان و کارکنان بسیجی، برگزاری اردوهای فرهنگی سیاحتی ، توجه به رفاه و ارتقاء شغلی ایثارگران، دعوت از سخنرانان مشهور و شخصیتهای ملی و استانی، برگزاری محافل قرآنی ، سرکشی از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان، دعوت از بسیج حقوقدانان در زندانها جهت کمک به مشکلات قضایی زندانیان و… را می توان از جمله فعالیتهای این اداره کل درپایگاه بسیج برشمرد.
سرهنگ حمیدخرمدل فرمانده سپاه فتح استان نیز در این آئین ضمن تقدیر از مدیر کل و مجموعه زندان در برپایی چنین برنامه ای گفت: ارائه خدمات به مردم خوب، فهیم و انقلابی و پیشرفت امورات جزء در سایه مدیریت جهادی، داشتن روحیه و تفکر بسیجی امکان پذیر نمی باشد که امروز در مجموعه زندانها با ارائه چنین گزارشاتی مشاهده می کنیم.
وی با بیان گوشه هایی از قدرت و تفکر انقلابی و جهادی سپاه خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروز جامعه جهانی به قدرت پوشالی آمریکا و دست نشانده های او پی برده و حرکت رو به جلوی نظام اسلامی را در سایه زعامت ولی امر مسلمین با اندیشه فعال سپاه را مشاهده می کنند.
فرمانده سپاه فتح استان با ذکر پیش بینی های مقام معظم رهبری در سایه اراده الهی بیان داشت: دشمن ما احمق و بسیار نادان است و به فرمایش مقام عظمای ولایت انشاءالله به زودی نابودی و اضمحلال آنان را خواهیم دید.
شایان ذکر آنکه در پایان از ۳۲ کارمند ایثارگر شامل رزمندگان، جانبازان و اعضای خانواده شهدای شاغل در زندان های استان تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*