با صدور حکمی از سوی مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت:انتصاب سرپرست مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج اداره کل

با صدور حکمی از سوی اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان کهگیلویه و بویراحمد سیدنظر زینی پور بعنوان سرپرست مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج اداره کل منصوب و مشغول بکار گردید.
در بخشی از حکم صادره آمده است:
نظر به سوابق و تجربيات جنابعالي به موجب اين ابلاغ بعنوان سرپرست مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج استان تعيين و منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و توسل به ائمه اطهار عليهم السلام و در راستاي تحقق اهداف و سياستهاي سازماني در جهت ايجاد زمينه های مناسب برای كارآموزي، اشتغال، ازدواج، ادامه تحصيل، تأمين مسكن، اعطاء تسهيلات وام بانكي ، ارائه خدمات آموزشی، بهداشت و درمان و جذب كمكهاي مردمي و انجمنها و مؤسسات خيريه برای بهبود معیشت زندانیان و خانواده های آنان و نیز جذب منابع و اعتبارات اشتغالزایی بانک ها و مؤسسات برای زندانیان آزاد شده اقدامات لازم را معمول نمائید.
پیش از این سید خیراله خوشقدم ریاست مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج اداره کل زندان های استان را عهده دار بود که اخیراً بعنوان مسئول بازرسی اداره کل منصوب شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*