برگزاری شورای اداری کانون اصلاح و تربیت یاسوج


جلسه شورای اداری کانون اصلاح و تربیت یاسوج با حضوراعضاء دردفتر کار رئیس کانون برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد ؛ به منظور بیان دستورالعملهای اداری ، بررسی موانع و مشکلات موجود و ارتقاء نظام زندانبانی؛ جلسه شورای اداری کانون اصلاح و تربیت یاسوج با حضوررئیس و مسئولین واحدهای این مرکز تشکیل گردید.
محمدکریم سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت در این جلسه ضمن تقدير و تشكر از پرسنل درجهت پيشبرد اهداف عاليه سازمان در اين مرکزگفت: با همدلی و همکاری جهت نظم بخشیدن به امور زندانبانی و دستورالعملهای صادره ، سیاست سازمان و برنامه های اداره کل با جدیت بیشتر در انجام این مهم تلاش نمائیم.
وی اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت های مدیرکل و مسؤلین ستادی زندان های استان اقدامات خوب و موثری دراین مرکز بازپروری صورت گرفته و دستورالعمل های سازمانی با دقت و ظرافت در این ندامتگاه پیگیری می شود.
سخنگو با بیان نکات امنیتی و توجه وافر به این اولویت مهم سازمانی در ایام نوروز افزود: از آنجائیکه امنیت و نظم و آرامش از مهمترین برنامه های زندانها به شمار میرود جا دارد تا در رابطه با این امر و بالا بردن ضریب امنیتی کانون و اندرزگاه نسوان با استفاده از امکانات وظرفیت موجود در ایام نوروز بیش از پیش تلاش نمائیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*