برگزاری کمیته امنیتی در زندان مرکزی یاسوج


نشست کمیته امنیتی زندان مرکزی با هدف ارتقاء امنیت و اجرای دقیق برنامه‌های حفاظتی با حضوررئیس حفاظت اطلاعات اداره کل و ذبیحی از کارشناسان حفاظت سازمان واعضاء تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه ذبیحی کارشناس حفاظت اطلاعات سازمان ضمن اهمیت موضوع امنیت در زندان ها گفت : از آنجائیکه که امنیت یکی از ارکان پیشرفت در تمامی سطوح است باید به این مسئله حیاتی به عنوان اصلی ترین موضوع در زندان ها توجه جدی نمود .
سید عبدالحمید پناهنده مسؤل حفاظت اداره کل زندانها با تأکید بر حفظ امنیت و انضباط در زندان‌ها گفت: اقتدار، نظم و امنیت زندان باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد چرا که در سایه نظم و امنیت است که می‌توان برنامه‌های ابلاغی و تعیین شده را به مرحله اجرا در آورد.
شجاعیان رئیس زندان مرکزی یاسوج نیز در این جلسه گفت: جهت تحقق حداکثری موضوع امنیت در زندان می توان از تمامی راهکارهای علمی و عملی استفاده کرد و هر کدام از واحدهای زندان به نوبه خود و با توجه به حوزه کاری نسبت به این امر مهم اهتمام نموده تا مجموعه از هرگونه آسیب مصون بوده و خللی در نظم و انضباط و آرامش آن بوجود نیاید.

گفتنی است در این جلسه که فرمانده یگان حفاظت، مسؤلین حفاظت و بازرسی ، رؤسای اندرزگاهها و…حضورداشتند ، اعضای کمیته امنیتی در خصوص مسائل مطرح شده به ارائه نظرات خود پرداختند ؛ در پایان، این جلسه با چند مصوبه به کار خود پایان داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*