حضور مدیر کل زندانهای استان در جمع عزاداران زندان دهدشت


مدیر کل زندان های استان به همراه برخی از مسؤلین ستادی با حضور در زندان دهدشت در جمع عزاداران حسینی شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندان های استان در ادامه بازدید های مستمر مدیر کل زندانها از مراکر تأمینی و تربیتی استان، وی به همراه معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مسؤلین حفاظت و بازرسی و فرمانده یگان حفاظت با حضور در زندان دهدشت پس از بازدید از کلیه اماکن این زندان در جمع عزاداران حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام حضور یافته و در مراسم معنوی سینه زنی و سوگواری آنان شرکت نمودند.

اسماعیل جمیاری در جمع کارکنان و زندانیان با تسلیت ایام شهادت حضرت سید الشهداء (ع) و ذکر سخنانی از واقعه کربلا و فضایل امام حسین (ع) گفت: فرهنگ عاشورا برای همیشه در تاریخ زنده و پویا و جاری است و همه وظیفه داریم تا از آن صیانت کنیم.
وی حضور و شرکت در این گونه مراسمات را توفیقی دانست که اجر و مزد بسیار بزرگی دارد و خطاب به زندانیان اظهار داشت: ایام سوگواری حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) فرصتی برای نزدیک شدن به خداست لیکن با تفکر و تدبر در قیام عاشورا و فهم درست از اینگونه عزاداری ها با توسل به آن حضرت فرصتی برای توبه ، استغفار ، ترک گناه و بازگشت به معنویات پیدا کنید.
این مقام ارشد زندان های استان خاطر نشان کرد: اثربخشی برنامه ها و آموزه های دینی که شرکت در روضه ها و سوگواری ائمه معصومین علیهم السلام بخشی از آن محسوب می شود در پرورش جسم و روح انسان، امری اجتناب ناپذیر بوده و درواقع راه رسیدن به معبود است.
لازم به ذکر آنکه مدیر کل زندانها با همراهان خویش ضمن شرکت در مراسم سینه زنی و عزاداری زندان دهدشت بر سر سفره نذری آنان حاضر شده و سپس در جمع زندانیان پاسخگوی درخواستها و مطالبات قانونی آنان شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*