حضور کارکنان بسیجی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در حمایت از سپاه مقتدر

کارکنان بسیجی پایگاه شهید لاجوردی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در کنار آحاد بسیجیان استان در حرکتی همگانی حمایت و پشتیبانی خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد با برنامه ریزی مدون، كاركنان بسيجي پایگاه شهید لاجوردی زندان های استان به همراه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها، ملبس به لباس بسيجي و بصورت منسجم با پيوستن به تجمع سایر بسيجيان ادارات و نهادهای مختلف استان در حماسه ای جاویدان حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام و خشم و نفرت و انزجار خود را از اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام نمودند.

بنا بر این گزارش در این همایش که با حضور فرماندهان سپاه و مدیران کل دستگاههای اجرایی و کارکنان بسیجی در میدان صبحگاه سپاه فتح استان برگزار شد، اسماعیل جمیاری مدیر کل و فرمانده پایگاه شهید لاجوردی زندان های استان طی سخنانی ضمن محکومیت این اقدام سخیف آمریکا عنوان کرد: سپاه مولود انقلاب است و تروریستی خواندن سپاه و پاسداران عزیز که مظهر رافت و مهربانی و یار و یاور مستضعفان و محرومان هستند، توسط دولتی که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، یک حماقت و تصمیم کور و ابلهانه ای است.
وی با اعلام اینکه همه ما پشتیبان سپاه و در کنار پاسداران و حافظان امنیت کشور و منطقه هستیم اظهار داشت: تروریستی خواندن سپاه پاسدارن از سوی آمریکا و رئیس جمهوری این کشور را محکوم کرده و همه ما آمده‌ایم که بگوییم پاسدار انقلاب اسلامی هستیم و آمریکای جهانخوار نه تنها تروریست، بلکه تروریست پرور است.
سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه پاسداران استان نیز در این همایش عظیم بسیجیان ادارات گفت: خدای را شاکریم که دشمنان ما را احمق آفریده است، گرچه ترامپ شیطان صفت و دیوانه و دولت احمق‌تر از خودش به سپاهیان عزیز جسارت روا داشته و شخصیت ذاتی خود را به سپاه غیور اسلام نسبت داده، اما حافظۀ تاریخی همۀ مردم فهیم و قدرشناس ایران، قدر پاسداران عزیزمان را به خوبی می‌دانند.
وی خاطر نشان کرد: دولت تروریست آمریکا با این عمل وقیحانه خود باعث همدلی و مودت بیشتر در بین مردم و محبوبیت افزونتر سپاه در کشور و منطقه شده است و البته دشمنان قسم خورده این نظام بدانند که نه تنها از کشور بلکه از هر مظلومی در جهان حمایت می کنیم .
تصاویر این همایش در بخش آرشیو تصویری سایت قابل مشاهده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*