درآستانه عید قربان صورت گرفت: دیدار چهره به چهره مسؤلین قضایی با زندانیان گچسارانی


به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در استانه اعیاد قربان و غدیرغریب پور رئیس دادگستری شهرستان گچساران به همراه دادستان و قضات شعبات مختلف این شهر با حضور در بین مددجویان زندان گچساران با زندانیان ملاقات که ضمن راهنمایی و ارائه راه کارهای مناسب جهت استفاده از تاسیسات حقوقی نسبت به سوالات آنان توضیحات لازم را ارائه نمودند.
بر اساس این گزارش غریب پور رئیس دادگستری شهرستان گچساران ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خطاب به زندانیان گفت : وظیفه دستگاه قضا ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است لیکن در کمک به زندانیان و دستگیری آنان درراستای بازسازی شخصیت خود از طریق اعطاء تأسیسات حقوقی از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.
قباد باقرنژاد رئیس زندان نیز نیز ضمن قدردانی از هیأت بازدید کننده به جهت توجه به زندانیان این ندامتگاه گفت : به منظور اصلاح و بازپروری زندانیان با تأکید مدیر کل زندان های استان از روش های نوین علمی و تلفیق آن با علوم دینی و اسلامی استفاده می شود که تاثیر خوبی نیز در اصلاح رفتار زندانیان دارد.
گفتنی است در این بازدید قضات دادگستری به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات ،مشکلات قضایی آنان را بررسی و برای پیگیری موارد معنونه دستورات لازم صادر کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*