در راستای ارتقاء تعاملات افزونتر صورت گرفت: نشست رئیس زندان دهدشت با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کهگیلویه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد هدایت بازگیر رئیس زندان دهدشت با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کهگیلویه در محل دادگستری دیدار و گفتگو کرد .
بنا براین گزارش هدایت بازگیردر این دیدار ضمن تبریک ایام شعبانیه و و سال نو با بیان گزارشی از وضعیت زندان در نوروز و برنامه های امنیتی، تربیتی و قضایی گفت: بنای ما بر محور تعامل و همکاری با حوزه های قضایی بوده بلکه بتوانیم با اعمال سیاستگزاری درست شاهد کاهش جمعیت کیفری در زندان گچساران باشیم.
وی در ادامه با اشاره به سیاست قوه قضائیه و سازمان زندانها مبنی بر تلاش در جهت کاهش هدفمند کیفری زندانیان اظهار داشت : با مساعدت و همکاری قضات به حمد الله زندانیان زیادی از عقو مقام معظم رهبری و همچنین مرخصی نوروزی برخوردار شدند که این نتیجه می توان در کاهش جمعیت کیفری در نتیجه اعمال روند اصلاح و تربیت مجرمان را با شتاب بیشتری پیش برد .
کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه نیز در این نشست با قدردانی از حضورمسؤلین زندان دهدشت در دادگستری و تقدیر از زحمات مجموعه زندان در امور زندانبانی افزود: امیدوارم با زحمات مجموعه قضایی و ارتقاء آگاهی مردم بزه و جرم در جامعه کمتر شده تا شاهد شهری آباد و به دور از هر گونه ناهنجاری باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*