در راستای برگزاری کلاسهای آموزشی صورت گرفت: جلسه رئیس زندان و اداره فنی و حرفه ای گچساران


جلسه ای با حضور رؤسای زندان و اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گچساران وکارشنسان مربوطه با هدف ارتقاء آموزشهای حرفه آموزی و ارائه مهارتهای فنی بیشتر به زندانیان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه باقرنژاد رئیس زندان گچساران با تقدیر از همکاری مطلوب اداره آموزش فنی و حرفه ای با زندان با بیان اینکه زندانیان از اقشار آسیب پذیر جامعه اند تصریح کرد: ما بایستی شرایطی را در زندان فراهم نمائیم تا زندانی به نحو احسن و مطلوب از امکانات تعیین شده نهایت بهره برداری و استفاده را ببرد، علیهذا حرفه آموزی و کسب مهارت یکی از راههای جلوگیری از آسیب برای زندانی می باشد .
محمودی نژاد رئیس اداره فنی و حرفه ای گچساران نیز در این جلسه با ذکر برنامه ریزی های مدون برای برگزاری هرچه بهتر دوره های آموزشی برای زندانیان در سال ۹۸ گفت: از سیاستها و اولویتهای مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداختن به مقوله آموزش مهارتهای گوناگون در جامعه است لذا این آموزشها برای زندانیان به عنوان یک جامعه هدف می تواند بسیار مؤثر باشد که در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
در این جلسه برنامه ها و سیاستهای کاری آموزش مهارتهای لازم و مورد نیاز و ارائه کلاسهای حرفه آموزی در سال ۹۸ با حضور کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*