دیدار چهره به چهره مسؤلین حوزه های قضایی کهگیلویه با زندانیان

رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه، دادستان ، رئیس دادگستری بهمئی و دیگر قضات شعبات مختلف حوزه های قضایی به منظور بازدید و رسیدگی به وضعبت قضایی زندانیان حوزه قضایی مربوطه از زندان دهدشت بازدید و با زندانیان دیدارچهره به چهره داشتند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد؛ در ابتدای این بازدید بازگیر رئیس زندان دهدشت گزارشی از وضعیت زندانیان ارائه کرد و گفت: تداوم بازیدهای مسئولان قضایی علاوه بر کاهش جمعیت کیفری آرامش روانی مناسبی را بر فضای زندان حاکم می کند.
کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه نیز در این بازدید گفت: هدف از حضور مسئولین قضایی در جمع زندانیان ، استماع سخنان و مشکلات و پیگیری خواسته های قانونی آنها بوده که این دیدار ها بهترین فرصت است که از نزدیک شاهد معضلات زندان و زندانی باشند.
وی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست کلان قوه قضائیه در خصوص کاهش جمعیت کیفری زندانیان، حوزه قضایی کهگیلویه خود را مکلف میداند نسبت به برنامه ریزی این مهم اهتمام جدی داشته باشد.
گفتنی است در این بازدید که دادستان شهرستان ، رئیس دادگستری شهرستان بهمئی و دیگر قضات شعبات مختلف نیز حضور داشتند در فضایی صمیمی درخواستهای قضایی زندانیان استماع و نسبت به موارد معنونه دستورات لازم صادر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*