در راستای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد انجام شد: نشست مدیران کل زندانها و اداره امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد


در آستانه برگزاری جشن گلریزان، مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان خواستار همراهی و مساعدت اداره متبوع ایشان درکمک به زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه و بویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان در استمرار جلسات با مسؤلین دستگاههای مختلف درجهت کمک به برگزاری جشن گلریزان و یاری رساندن به زندانیان جرائم غیرعمد، به همراه احمدی مدیر عامل نمایندگی ستاد دیه با غفاری مدیر کل امور مالیاتی استان تشکیل جلسه داد.
وی با اشاره به کثرت زندانیان جرائم غیرعمد در زندانهای استان تصریح کرد: وجود ۵۵۷ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان علاوه بر افزایش تراکم جمعیت کیفری باعث صرف هزینه های زیاد جهت نگهداری آنان می شود، ضمن اینکه پیامدهای اجتماعی زیادی این افراد و خانواده هایشان را تهدید خواهد کرد.
این مقام مسؤل زندانهای استان در ادامه شرط کاهش زندانیان و محکومین مالی را همت و مشارکت عمومی و کمکهای خیر خواهانه مردم نوع دوست و مهربان استان به خصوص همکاری و همراهی اشخاص حقیقی و حقوقی و همراهی دستگاهها و نهادهای مختلف دانست و اظهار امیدواری کرد تا با کمک به آزادسازی زندانیان بدهکار نیازمند از دامنه آسیب ها، تهدیدات و پیامدهای منفی این موضوع جلوگیری بعمل آید.
غفاری مدیر کل امور مالیاتی استان با ابراز تأثر و ناراحتی از وجود زندانیان مالی در زندانها گفت: با نیت کمک و مساعدت به اینگونه زندانیان ضمن شرکت در جشن گلریزان، در صدد راههایی هستیم تا بتوانیم از طرق مختلف توسط مؤدیان مالیاتی و با تشریک مساعی کارکنان و افراد خیر و نیکوکار، این اداره در جشن گلریزان ستاد دیه شرکت نماید.
شایان ذکر آنکه در پایان این نشست اسماعیل جمیاری لوح تقدیر ارسالی از سوی سید اسدالله جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور را به محمد علی غفاری مدیر کل امور مالیاتی استان بواسطه زحمات و تلاشهای وی اهداء کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*