در روز بزرگداشت شهداء انجام شد: دیدار با خانواده های معظم شهید زندانهای کهگیلویه وبویراحمد


همزمان با ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا با بر نامه ریزی بعمل آمده، جمیاری مدیر کل به همراه مسؤلین ستادی اداره کل زندانها با خانواده شهید بینیازفر و حاتمی دیدار و از آنان تجلیل نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت بزگداشت روز شهدا و پاسداشت یاد و نام شهدای والامقام، مدیر کل زندانهای استان به همراه دیگر مسؤلین ستادی به منظور تجدید بیعت با آرمانهای بلند شهداء ضمن حضور در منازل شهید بینیاز فر و حاتمی پور از همکاران شاغل در زندانهای استان دیدار و گفتگو نمودند.
در این برنامه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان با گرامیداشت یاد و خاطرات شهدای نظام اسلامی، آسایش و امنیت کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهیدان دانست و گفت: هر آنچه داریم از برکت شهداء و صبر و مقاومت خانواده های آنان است، بنابرین همه ملت انقلابی و با بصریت ایران اسلامی بایستی قدردان و سپاسگزار خانواده های عزیز شاهد ومیراث دار و ادامه دهنده راه خونین شهیدان باشند.
وی گفت: افتخار می کنیم که در مجموعه زندانهای استان و در کنار اعضای خانواده معظم شهیدان خدمت می کنیم و یقیناً در هر سازمانی که روحیه ایثار گری و جامعه ایثارگران حضور داشته باشند، ارائه خدمت و انجام تکالیف سازمانی و گره گشایی از کار مراجعین با صحت، سلامت و سرعت انجام خواهد گرفت.
گفتنی است در این دیدار خانواده های شهداء بازدید شده، ضمن تقدیر از مدیرکل زندانها مطالبی را از خصوصیات و رفتارهای اخلاقی شهیدان یاد شده ارائه کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*