در زاد روز حضرت زینب کبری(س) صورت گرفت: تقدیر از پرستاران شاغل در زندان های کهگیویه وبویراحمد


جشن میلاد بانوی صبر و تقوی حضرت زینب کبری (س) با اجراء برنامه های متنوع فرهنگی و تجلیل از پرستاران شاغل در زندان ها در کانون اصلاح و تربیت یاسوج با شکوه خاصی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندان هاي كهگيلويه وبويراحمد به مناسبت ولادت با شکوه بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب کبری سلام الله علیها و بزرگداشت روز پرستار مراسم با شکوهی در سالن اجتماعات کانون اصلاح و تربيت یاسوج با حضور مدير كل، معاونین، کار کنان و با شرکت مددجویان اندرزگاه نسوان و کانون اصلاح و تربیت در این مركز بازپروري برگزار شد.

در این آئین اسماعیل جمیاری گفت: به برکت نظام اسلامی و در راستای رأفت دینی و بنا به اولویت های سازمان زندانها، در مجموعه زندان های استان و کشور و در همه مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های خوب و آموزنده ای برگزار می شود تا علاوه بر پرنمودن اوقات فراغت مددجویان، آنان را با روش و سیره اهل بیت و چگونه زیستن آشنا کند.
وی با گراميداشت زاد روز میلاد فرخنده عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) و پاسداشت روز پرستار به توصیف ابعاد شخصیتی و فضیلت های بی نظیر آنحضرت پرداخت و اظهار داشت: بیان فضائل و معرفی شخصیت واقعی و کامل ائمه علیهم السلام خاصه حضرت زینب (س) به معرفت و شناخت کاملی نیاز هست که تنها می توان با ذکر احادیث و روایت وارده در حد و اندازه فهم بشری به شخصیت این بانوی بزرگ پرداخت.
مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با بیان فضائل، القاب ، کنیه و ارادت پیامبر(ص) و ائمه معصومین به حضرت زینب(س) تصریح کرد: یكى از چهره‏هاى برجسته اسلام که به دلیل برخوردارى از ویژگى‏هاى منحصر به فرد در تمام زمینه‏ها مى‏تواندبه عنوان یك الگوی به تمام معنى برای همه اعصار مطرح شود، حضرت زینب‏ علیها السلام است.
جمیاری در پایان افزود: راه سعادت، سیادت و سربلندی ما گام برداشتن در طریق ائمه معصومین و بزرگان دین است و مادامیکه به آنان توسل بجوئیم سعادتمند و عاقبت به خیر خواهیم شد.
شایان ذکر آنکه در این آئین، مولودی خوانی، دکلمه ، سرود و سازهای محلی اجراء و در پاین ضمن تجلیل از پرستاران شاغل به همنامان حضرت زینب سلام الله علیها جوایزی اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*