در هفته تربیت بدنی صورت گرفت: برگزاری مسابقات ورزشی در زندان گچساران

photo_2016-10-24_08-40-37همزمان با هفته تربیت بدنی بر نامه های ورزشی متنوعی برای کار کنان ، سربازان وظیفه ومددجویان به همت واحد تربیت بدنی زندان گچساران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد واحد تربیت بدنی زندان گچساران درگرامیداشت هفته تربیت بدنی و در راستای اجرای طرح کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و ارتقاء روحیه جسمی وروحی مددجویان وسربازان وظیفه یکدوره مسابقات مختلف ورزشی در این زندان برگزار نمود.
بر پایه این گزارش فاضل درخشان مسؤل تربیت بدنی زندان گفت: ورزش براى تقویت و سلامتى جسم ضرورت دارد. در زندان با توجه به محیط بسته اجرای برنامه های ورزشی یک ضرورت است تا همه سالم بوده مددجویان ، کار کنان و سربازان وظیفه از رخوت و کسلی بیرون بیاند.
مسؤل تربیت بدنی زندان گچساران تصریح کرد: ما معتقد به برنامه های ورزشی در زندانیم و در این راه نیز اجراء برنامه های ورزشی در دستور کار مسؤلین اداره کل و زندان واقع شده چرا که انسان هایى که ورزش نمی کنند نمى توانند روحیه اى آرام و بانشاط داشته باشند.
وی از برگزاری مسابقات والیبال ویژه کارکنان و سربازان وظیفه ومسابقات فوتسال و والیبال ویژه مددجویان و همچنین مساقات شرطنج برای کار کنان زن در فضایی مطلوب با شرکت حداکثری مددجویان و سربازان وظیفه برگزار که در پایان این دوره از مسابقات نفرات و تیمهای برتر هر مسابقه از سوی واحد تربیت بدنی مورد تقدیر وتجلیل قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*