دیدارمسؤلین قضایی شهرستان های لنده، بهمئی و چرام با زندانیان زندان دهدشت

رؤسای دادگستری و دادستان های عمویو انقلاب شهرستانهای لنده، چرام و بهمئی با حضور در زندان دهدشت ضمن دیدار با مسئولین زندان ، با مددجویان حوزه های قضائی خود دیدار و گفتگو نمودند
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد، هدایت بازگیررئیس زندان دهدشت در دیدار با مسؤلین قضایی با تقدیر از حضور آنان در زندان گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان و بررسی سخنان حضوری آن ها نقش مؤثری ایجاد می کند.
وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود : امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام های موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.
مسؤلین قضایی شهرستانهای لنده، چرام و بهمئی نیز در این دیدار از اهتمام جدی مسؤلین زندان در فراهم نمودن شرایط مطلوب جهت اصلاح و تربیت زندانیان تقدیرنمودند.
شایان ذکر آنکه مسؤلین قضایی حوزه های یاد شده با پذیرش زندانیان محاکم خود نسبت به بررسی و استماع سخنان آنان در سالن اجتماعات زندان وپیگیری موارد مطروحه تا حصول نتیجه اقدام نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*