دیدار دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل زندان های استان


سیدناصر رضایی دبیرشورای هماهنگی مواد مخدر بهمراه دکتر نظری کارشناس شورا با اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان با هدف توسعه تعاملات بین استانی سیدناصر رضایی دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرکهگیلویه و بویراحمد بهمراه دکتر نظری کارشناس شورا با اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان دیدار و گفتگو نمود.
در ابتدای این نشست مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد، مجموعه زندان ها را از جمله دستگاه های فعال در امر مبارزه با مواد مخدر دانست و اظهار داشت: زندان ها با نگهداری و مراقبت از محکومین مواد مخدر در پاکسازی جامعه ایفای نقش می کنند، ضمن اینکه در مدخل ورودی زندان ها با بازرسی های شدید و بازدیدهای مستمر با ورود و توزیع مواد مخدر مقابله و در زندان ها نیز با استفاده از طرح متادون تراپی خدمات درمانی برای زندانیان معتاد انجام می گیرد. جمیاری اظهار امیدواری کرد که شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در تشکیل کارگاه های آموزشی پیشگیری از کاهش آسیب خانواده زندانیان بهتر از گذشته همکاری و همراهی داشته باشد، ضمن اینکه بعلت کمبود شدید خودرو در سطح زندان ها مساعدت لازم انجام بگیرد.
در ادامه رضایی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان عضویت مدیرکل زندان ها و کارشناسان مربوطه در جلسات شورای هماهنگی و کمیته های مختلف این شورا نشان دهنده نقش اثرگذار مجموعه زندان ها دانست و اظهار امیدواری کرد که این همکاری ها روزافزون شود
ایشان به بحث بیمه زندانیان تحت پوشش درمان متادون اشاره کرد و گفت: چنانچه کلینیک های متادون درمانی زندان ها در سامانه مربوطه ثبت شود و افراد تحت پوشش ساماندهی شوند، زندان ها می توانند از یارانه مربوطه، که بیمه مکلف به تامین آن هست، بهره مند شده و سرانه مربوطه به زندان ها پرداخت شود.
رضایی در پایان آمادگی شورا را جهت هرگونه همکاری و کمک با زندان های استان اعلام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*